Open Atrium Notifications (7.x-2.28) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Group
gl: Grupo

en: User
gl: Usuario/a

en: Node
gl: Nodo

en: Form
gl: Formulario

en: Space
gl: Espazo

en: Expand all
gl: Expandir todo
