Open Atrium Notifications (7.x-2.28) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Group
tr: Grup

en: User
tr: Kullanıcı

en: Node
tr: Düğüm

en: Notifications
tr: Bildirimler

en: Team
tr: Takım

en: Space
tr: Boşluk

en: Do not send notifications for this update.
tr: Bu güncelleme için bildirim almak istemiyorum.
