Open Atrium Notifications (7.x-2.28) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Group
vi: Nhóm

en: User
vi: Người dùng

en: Notifications
vi: Thông báo

en: Form
vi: Biểu mẫu

en: Space
vi: Khoảng trống
