Open Atrium Notifications (7.x-2.29) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Group
cs: Skupina

en: User
cs: Uživatel

en: Node
cs: Uzly

en: Form
cs: Formulář

en: Space
cs: Mezera
