Open Atrium Notifications (7.x-2.29) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Group
es: Grupo

en: User
es: Usuario

en: Node
es: Nodo

en: Notifications
es: Avisos

en: Team
es: Equipo

en: Form
es: Formulario

en: Space
es: Espacio

en: Expand all
es: Expandir todo

en: Do not send notifications for this update.
es: No enviar notificaciones para esta actualización.
