Open Atrium Notifications (7.x-2.29) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Group
hu: Csoport

en: User
hu: Felhasználó

en: Node
hu: Tartalom

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Team
hu: Csapat

en: Form
hu: Űrlap

en: Space
hu: Szóköz

en: Expand all
hu: Összes lenyitása

en: Do not send notifications for this update.
hu: Ne küldjön értesítéseket erről a módosításról.
