Open Atrium Notifications (7.x-2.29) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Group
lt: Grupė

en: User
lt: Narys

en: Node
lt: Mazgas

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Form
lt: Forma

en: Space
lt: Tarpas

en: Expand all
lt: Išskleisti visus

en: Do not send notifications for this update.
lt: Nesiųsti pranešimo apie šį atnaujinimą.
