Open Atrium Notifications (7.x-2.29) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Group
ro: Grup

en: User
ro: Utilizator

en: Node
ro: Nod

en: Notifications
ro: Notificări

en: Form
ro: Formular

en: Space
ro: spațiu
