Open Atrium Notifications (7.x-2.29) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Group
ru: Группа

en: User
ru: Пользователь

en: Node
ru: Материал

en: Group:
ru: Группа:

en: Notifications
ru: Уведомления

en: Form
ru: Форма

en: Space
ru: Пробел

en: Expand all
ru: Развернуть все

en: Do not send notifications for this update.
ru: Не отправлять оповещения для этого обновления.

en: Add groups, teams, or members to notifications
ru: Добавить команду, группу или пользователей для отправки уведомлений

en: Follow to receive notifications.
ru: Нажмите, чтобы получать уведомления
