Open Atrium Notifications (7.x-2.30) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Group
ca: Grup

en: User
ca: Usuari

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Team
ca: Equip

en: Form
ca: Formulari

en: Space
ca: Espai

en: Expand all
ca: Ampliar tot

en: Do not send notifications for this update.
ca: No envïis notificacions per aquesta actualització.
