Open Atrium Notifications (7.x-2.30) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Group
da: Gruppe

en: User
da: Bruger

en: Node
da: Indholdselement

en: Notifications
da: Meddelelser

en: Team
da: Hold

en: Form
da: Formular

en: Space
da: Mellemrum

en: Do not send notifications for this update.
da: Udsend ikke beskeder til abonnenter om denne opdatering.
