Open Atrium Notifications (7.x-2.30) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Group
el: Ομάδα

en: User
el: Χρήστης

en: Node
el: Κόμβος

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: Form
el: Φόρμα

en: Space
el: Διάστημα
