Open Atrium Notifications (7.x-2.30) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Group
et: Grupp

en: User
et: Kasutaja

en: Node
et: Postitus

en: Notifications
et: Teated

en: Form
et: Vorm

en: Space
et: Ruum
