Open Atrium Notifications (7.x-2.30) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Group
id: Grup

en: User
id: Pengguna

en: Notifications
id: Notifikasi

en: Form
id: Formulir

en: Space
id: Ruang kapasitas
