Open Atrium Notifications (7.x-2.30) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Group
it: Gruppo

en: User
it: Utente

en: Node
it: Nodo

en: Notifications
it: Notifiche

en: Space
it: Spazio

en: Expand all
it: Espandi tutto
