Open Atrium Notifications (7.x-2.30) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Group
ja: グループ

en: User
ja: ユーザー

en: Node
ja: ノード

en: Notifications
ja: 通知

en: Form
ja: フォーム

en: Space
ja: スペース

en: Expand all
ja: すべて展開

en: Do not send notifications for this update.
ja: この更新では通知を送信しない。
