Open Atrium Notifications (7.x-2.31) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Group
ar: المجموعة

en: User
ar: المستخدم

en: Node
ar: العقدة

en: Notifications
ar: الإشعارات

en: Form
ar: النموذج

en: Space
ar: فراغ
