Open Atrium Notifications (7.x-2.31) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Group
fa: گروه

en: User
fa: کاربر

en: Node
fa: محتوا

en: Notifications
fa: اطلاع‌رسانی‌ها

en: Form
fa: فرم

en: Space
fa: فاصله

en: Do not send notifications for this update.
fa: اطلاعیه‌ای برای این به‌روزرسانی ارسال نشود.
