Open Atrium Notifications (7.x-2.31) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Group
nl: Groep

en: User
nl: Gebruiker

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Team
nl: Ploeg

en: Form
nl: Formulier

en: Space
nl: Spatie

en: Expand all
nl: Alles uitklappen

en: Do not send notifications for this update.
nl: Stuur geen notificaties voor deze update.
