Open Atrium Notifications (7.x-2.32) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Group
he: קבוצה

en: User
he: משתמש

en: Node
he: פריט תוכן

en: Notifications
he: הודעות

en: Form
he: טופס

en: Space
he: רווח

en: Do not send notifications for this update.
he: אל תשלח הודעות לגבי עדכון זה.
