Open Atrium Notifications (7.x-2.32) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Group
lv: Grupa

en: User
lv: Lietotājs

en: Node
lv: Mezgls

en: Group:
lv: Grupa:

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Form
lv: Forma

en: Space
lv: Atstarpe
