Open Atrium Notifications (7.x-2.32) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Group
pl: Grupa

en: User
pl: Użytkownik

en: Node
pl: Węzeł

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Team
pl: Zespół

en: Form
pl: Formularz

en: Space
pl: Odstęp

en: Do not send notifications for this update.
pl: Nie wysyłaj powiadomień dla tej aktualizacji.
