Open Atrium Notifications (7.x-2.33) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Group
oc: Grop

en: User
oc: Utilizaire

en: Node
oc: Nosèl

en: Group:
oc: Grop :

en: Notifications
oc: Notificacions

en: Team
oc: Equipa

en: Form
oc: Formulari

en: Space
oc: Espace
