Open Atrium Notifications (7.x-2.33) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Group
sv: Grupp

en: User
sv: Användare

en: Node
sv: Nod

en: Notifications
sv: Aviseringar

en: Form
sv: Formulär

en: Space
sv: Blanksteg

en: Do not send notifications for this update.
sv: Skicka inga aviseringar för denna uppdatering.
