Open Atrium Notifications (7.x-2.34) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Group
fi: Ryhmä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Notifications
fi: Ilmoitukset

en: Team
fi: Tiimi

en: Form
fi: Kaavake

en: Space
fi: Välilyönti

en: Expand all
fi: Laajenna kaikki

en: Do not send notifications for this update.
fi: Älä lähetä tästä päivityksestä ilmoituksia.
