Open Atrium Notifications (7.x-2.35) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Group
pt: Grupo

en: User
pt: Usuário

en: Notifications
pt: Notificações

en: Team
pt: Equipe

en: Form
pt: Formulário

en: Space
pt: Espaço

en: Do not send notifications for this update.
pt: Não enviar notificações para esta atualização.

en: OA Admin
pt: Administrador OA
