Open Atrium Notifications (7.x-2.35) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Group
bo: ཁག

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Form
bo: རེའུ་མིག

en: Space
bo: སྟོང་བ
