Open Atrium Radix (7.x-2.0-beta1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Content
mk: Содржина

en: Search
mk: Барање

en: Help
mk: Помош

en: Navigation
mk: Навигација
