Open Atrium Radix (7.x-2.0-beta2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Search
ast: Guetar

en: Help
ast: Aida

en: Menu
ast: Menú

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Filter
ast: Filtru

en: Navigation
ast: Navegación
