Open Atrium Radix (7.x-2.0-beta3) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Search
eo: Serĉu

en: Help
eo: Helpo

en: Menu
eo: Menuo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: Navigation
eo: Navigado

en: Link color
eo: Ligila koloro
