Open Atrium Radix (7.x-2.0-beta3) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Search
uk: Пошук

en: Help
uk: Довідка

en: Menu
uk: Меню

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Filter
uk: Фільтр

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Link color
uk: Колір посилання

en: Blue Lagoon
uk: Блакитна лагуна

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Main background
uk: Основне тло

en: Sidebar borders
uk: Межі бічної панелі

en: Footer background
uk: Тло нижнього колонтитулу

en: Plum
uk: Слива

en: Header background
uk: Фон верхнього колонтитулу

en: Title and slogan
uk: Заголовок і гасло

en: Forest
uk: Ліс
