Open Atrium Radix (7.x-2.0-rc1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Menu
el: Μενού

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Link color
el: Χρώμα συνδέσμου

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Main background
el: Κυρίως φόντο

en: Sidebar borders
el: Πλαίσια πλευρικής στήλης

en: Footer background
el: Φόντο υποσέλιδου

en: Title and slogan
el: Τίτλος και σλόγκαν
