Open Atrium Radix (7.x-2.0-rc1) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Help
km: ជំនួយ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Footer
km: បាតកថា

en: Filter
km: តម្រង

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Link color
km: ពណ៌​តំណ

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Slate
km: បញ្ជី​ឈ្មោះ​បេក្ខជន​បោះឆ្នោត

en: Main background
km: ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ​មេ

en: Sidebar borders
km: ស៊ុម​របស់​របារ​ចំហៀង

en: Footer background
km: ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ​របស់​បាតកថា

en: Title and slogan
km: ចំណងជើង និង​ពាក្យស្លោក

en: Firehouse
km: ផ្ទះ​ភ្លើង

en: Ice
km: ទឹកកក
