Open Atrium Radix (7.x-2.0-rc1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Text color
kn: ಪಠ್ಯ ಬಣ್ಣ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Link color
kn: ಕೊಂಡಿಯ ಬಣ್ಣ

en: Main background
kn: ಮುಖ್ಯ ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Sidebar borders
kn: ಬದಿಪಟ್ಟಿ ಅಂಚು
