Open Atrium Radix (7.x-2.0-rc1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Menu
ne: मेनु

en: Footer
ne: फुटर

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Plum
ne: बेर

en: Firehouse
ne: फायरहाउस

en: Ice
ne: बरफ
