Open Atrium Radix (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Search
pl: Szukaj

en: Help
pl: Pomoc

en: Footer
pl: Stopka

en: Filter
pl: Filtr

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Link color
pl: Kolor odnośników

en: Blue Lagoon
pl: Niebieska laguna

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Slate
pl: Popielaty

en: Main background
pl: Główne tło

en: Sidebar borders
pl: Obrys paska bocznego

en: Footer background
pl: Tło stopki

en: Plum
pl: Śliwka

en: Header background
pl: Tło nagłówka

en: Title and slogan
pl: Tytuł i slogan

en: Firehouse
pl: Remiza

en: Ice
pl: Lód
