Open Atrium Radix (7.x-2.10) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Search
da: Søg

en: Help
da: Hjælp

en: Footer
da: Sidefod

en: Text color
da: Tekstfarve

en: Link color
da: Linkfarve

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Main background
da: Baggrund

en: Sidebar borders
da: Sidebar rammer

en: Footer background
da: Footer baggrund

en: Plum
da: Blommefarvet

en: Title and slogan
da: Titel og slogan

en: Firehouse
da: Brandstation

en: Ice
da: Is
