Open Atrium Radix (7.x-2.11) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Search
fi: Etsi

en: Help
fi: Ohje

en: Menu
fi: Valikko

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Filter
fi: Suodatus

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Link color
fi: Linkin väri

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Main background
fi: Pää-taustaväri/kuva

en: Sidebar borders
fi: Sivupalkin reunat

en: Footer background
fi: Alatunnisteen tausta

en: Plum
fi: Luumu

en: Header background
fi: Ylätunnisteen tausta

en: Title and slogan
fi: Otsikko ja iskulause

en: Firehouse
fi: Palolaitos

en: Ice
fi: Jää
