Open Atrium Radix (7.x-2.14) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Search
hi: खोज

en: Help
hi: मदद

en: Menu
hi: सूची

en: Footer
hi: पादलेख

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Text color
hi: पाठ रंग

en: Navigation
hi: नेविगेशन

en: Link color
hi: लिंक रंग

en: Primary tabs
hi: प्राथमिक टैब्स

en: Slate
hi: पटिया

en: Main background
hi: मुख्य पृष्ठभूमि

en: Sidebar borders
hi: साइडबार बॉर्डर्स

en: Footer background
hi: पाद पृष्ठभूमि

en: Plum
hi: बेर

en: Title and slogan
hi: शीर्षक और नारा

en: Firehouse
hi: फायरहाउस

en: Ice
hi: बर्फ़
