Open Atrium Radix (7.x-2.16) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Search
sv: Sök

en: Help
sv: Hjälp

en: Menu
sv: Meny

en: Footer
sv: Sidfot

en: Filter
sv: Filtrera

en: Text color
sv: Textfärg

en: Navigation
sv: Navigering

en: Link color
sv: Länkfärg

en: Blue Lagoon
sv: Blå lagun

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Slate
sv: Skiffer

en: Main background
sv: Huvudbakgrund

en: Sidebar borders
sv: Kant för sidospalt

en: Footer background
sv: Sidfotens bakgrund

en: Plum
sv: Plommon

en: Title and slogan
sv: Titel och slogan

en: Firehouse
sv: Brandstation

en: Ice
sv: Is

en: Forest
sv: Skog
