Open Atrium Radix (7.x-2.17) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Search
lt: Paieška

en: Help
lt: Pagalba

en: Menu
lt: Meniu

en: Footer
lt: Poraštė

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Main background
lt: Pagrindinis fonas

en: Sidebar borders
lt: Pusių rėmeliai

en: Footer background
lt: Poraštės fonas

en: Title and slogan
lt: Pavadinimas ir šūkis
