Open Atrium Radix (7.x-2.18) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Search
pt: Buscar

en: Help
pt: Ajuda

en: Footer
pt: Rodapé

en: Filter
pt: Filtrar

en: Text color
pt: Cor do texto

en: Navigation
pt: Navegação

en: Link color
pt: Cor dos links

en: Primary tabs
pt: Abas primárias

en: Main background
pt: Plano de fundo principal

en: Sidebar borders
pt: Bordas das barras laterais

en: Footer background
pt: Fundo do rodapé

en: Plum
pt: Ameixa

en: Header background
pt: Fundo do cabeçalho

en: Title and slogan
pt: Título e slogan

en: Firehouse
pt: Corpo de Bombeiros

en: Ice
pt: Gelo
