Open Atrium Radix (7.x-2.19) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Search
gu: શોધ

en: Help
gu: મદદ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: Ice
gu: બરફ
