Open Atrium Radix (7.x-2.21) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Help
bn: সহায়তা

en: Menu
bn: মেনু

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Logout
bn: প্রস্থান

en: Primary tabs
bn: প্রাথমিক ট্যাব

en: Dashboard
bn: ড্যাশবোর্ড
