Open Atrium Radix (7.x-2.21) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Search
eu: Bilatu

en: Help
eu: Laguntza

en: Menu
eu: Menua

en:  in
eu:  non

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Close
eu: Itxi

en: reply
eu: erantzun honi

en: Logout
eu: Irten

en: Link color
eu: Estekaren kolorea

en: by
eu: nork egina:

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: Title and slogan
eu: Izenburua eta slogana

en:  new
eu:  berria
