Open Atrium Radix (7.x-2.21) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Content
fil: Nilalaman

en: Search
fil: Hanapin

en: Help
fil: Tulong

en: Footer
fil: Paanan

en: Filter
fil: Salain

en: Navigation
fil: Paglalayag

en: reply
fil: tumugon

en: by
fil: ni

en: Dashboard
fil: Dashbord
