Open Atrium Radix (7.x-2.21) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Login
hr: Prijava

en: Search
hr: Pretraga

en: Help
hr: Pomoć

en: Menu
hr: Izbornik

en:  in
hr:  u

en: Footer
hr: Podnožje

en: Filter
hr: Pročisti

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Navigation
hr: Navigacija

en: reply
hr: odgovori

en: Logout
hr: Odjava

en: Link color
hr: Boja poveznice

en: by
hr: od

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Main background
hr: Glavna pozadina

en: Sidebar background
hr: Pozadina stupca

en: Sidebar borders
hr: Rubovi stupaca

en: Footer background
hr: Pozadina podnožja

en: Title and slogan
hr: Naziv i slogan
