Open Atrium Radix (7.x-2.21) - en to hu translation catalogue (35 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Search
hu: Keresés

en: Help
hu: Súgó

en: Menu
hu: Menü

en:  in
hu:  benne

en: Footer
hu: Lábléc

en: Filter
hu: Szűrő

en: Text color
hu: Szövegszín

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Theme Settings
hu: Sminkbeállítások

en: Close
hu: Bezár

en: reply
hu: válasz

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Link color
hu: Hivatkozás színe

en: by
hu: -

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: Main background
hu: Általános háttér

en: Sidebar background
hu: Oldalsáv háttere

en: Sidebar borders
hu: Oldalsáv keretei

en: Footer background
hu: Lábléc háttere

en: Plum
hu: Szilva

en: Header background
hu: Fejléc háttere

en: Title and slogan
hu: Cím és jelmondat

en: Firehouse
hu: Tűzoltóság

en: Ice
hu: Jég

en:  new
hu:  új

en: Drupal is a registered trademark of Dries Buytaert.
hu: A Drupal márkanév Dries Buytaert bejegyzett védjegye.

en: replies
hu: válaszok

en:  updated
hu:  frissítve

en:  Last update:
hu:  Utolsó frissítés:

en: Bootstrap (default)
hu: Bootstrap (alapértelmezés szerinti)
