Open Atrium Radix (7.x-2.21) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Menu
my: မီနူး

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: reply
my: ပြန်လည်ဆွေးနွေးရန်

en: Logout
my: ထွက်ခွာရန်

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ

en: Title and slogan
my: အမည်နှင့် ဆောင်ပုဒ်

en:  new
my:  အသစ်
