Open Atrium Radix (7.x-2.21) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Content
se: Sisdoallu

en: Login
se: Logge sisa

en: Search
se: Oza

en: Help
se: Veahkki

en: Close
se: Gidde

en: Logout
se: Logge eret
